Aktualności

REKRUTACJA NA WARSZTATY VI UNIWERSYTETU OTWARTEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – „NAUKA I WIEDZA PRZEŁAMUJĄ BARIERY”

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty w ramach VI edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży.

Zaproszenie na uroczyste zakończenie jubileuszowego V Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży

Drodzy Słuchacze, Rodzice i Opiekunowie Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” serdecznie zaprasza na uroczyste zakończenie jubileuszowej edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży, które odbędzie się 20 grudnia (piątek) o godz.16.30 w Auli Collegium Minus KSW, pl. Wolności 1 (wejście od ul. Przechodniej), I piętro. Uroczystość połączona będzie ze spotkaniem wigilijnym.

Chemik Młody Naukowiec

Rekrutacja na zajęcia Chemik Młody Naukowiec została zamknięta.

Podane są już terminy warsztatów z matematyki dla wszystkich grup

Wprowadziliśmy terminy wszystkich warsztatów matematycznych. Te osoby, które wcześniej wysłały zgłoszenia prosimy, po zapoznaniu się z kalendarzem, o potwierdzenie.

Rekrutacja na zajęcia z Robotyki zakończona

Informujemy, że limit miejsc na warsztaty z robotyki został wyczerpany. Zajęcia rozpoczynają się w najbliższą sobotę 7 września o godz.9.00 i trwają do godz.11.00.

Rozpoczynamy rekrutację na bezpłatne zajęcia i warsztaty w ramach V edycji Uniwersytetu Otwartego dla Dzieci i Młodzieży.

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty w ramach V edycji Uniwersytetu Otwartego  dla Dzieci i Młodzieży pn. Nauka i Wiedza przełamują bariery. Projekt, współfinansowany przez Gminę Miasto Włocławek”, rozpoczął się 1.05.2019 roku i trwa do 31 grudnia 2019 roku.

Warsztaty chemiczne „Mały Odkrywca” – uwaga zmiana termiów zajęć

Ze względu na awarię w laboratorium chemicznym ostatnie dwa warsztaty odbędą się 27 listopada i 4 grudnia. Za zmianę przepraszamy.

Matematyka wspinaczkowa – uwaga dodatkowy termin

Ze względu na to, iż jedne zajęcia zostały odwołane, uprzejmie informujemy, iż w dniu 13 listopada odbędą się warsztaty z matematyki w ramach „Matematyki wspinaczkowej”. Godzina i miejsce pozostają bez zmian.

Warsztaty z robotyki – uwaga nowy termin

Ze względu na to, iż 12 listopada jest dniem wolnym, uprzejmie informujemy, iż warsztaty z robotyki odbędą się w piątek 16 listopada. Godziny i miejsce pozostają bez zmian.

Komunikat dla Rodziców/Opiekunów Dzieci zapisanych na gry planszowe

Uprzejmie zapraszamy Państwa na spotkanie organizacyjne w dniu 4 października br. (czwartek) na godz. 17.00. W spotkaniu uczestniczył będzie psycholog mgr Adam Grudzień, który będzie prowadził z dziećmi warsztaty psychologiczne w ramach IV edycji Uniwe …

Older posts