Moc jest we mnie

Charakterystyka:

Warsztaty artystyczne MOC JEST WE MNIE rozwijać będą wyobraźnię i kreatywność. W ramach zajęć Uczestnicy będą m.in. przygotowywać wizytówkę na drzwi, bukiety kwiatów oraz doświadczą czym jest „Z00 – zabawki sensoryczne”. Rozpoczną warsztaty zajęciami pn. Moja Wyobraźnia. Warsztaty kończą się certyfikatem. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Autor warsztatu i prowadzący: mgr Iwona Muszyńska

Liczebność grupy: 10 osób

Uczestnicy: Dzieci w wieku klasy IV-VI szkoły podstawowej

Terminy warsztatów:

Warsztaty odbywają się we wrześniu 2017 roku.

Terminy:
• 25 września
• 26 września
• 27 września
• 28 września – ostatnie warsztaty, wręczenie certyfikatów

Wszystkie zajęcia rozpoczynają się o godz.15.30

Miejsce odbywania zajęć:
Budynek dydaktyczny Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku
Collegium Novum KSW ul. Okrzei 94 A (wejście od ul. Wyszyńskiego), sala nr 17, I piętro.

Zapisy do dnia: 20 września lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc. Zapisy oraz informacje o zasadach rekrutacji w zakładce SŁUCHACZE. REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Uwaga: Nowością w tegorocznej edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży są warsztaty psychologiczne dla każdej grupy z zakresu komunikacji interpersonalnej uczące współpracy w grupie, poszukiwania mocnych stron, budowania i wzmacniania poczucia własnej wartości. Tematyka warsztatów dostosowana jest do wieku członków grupy. Warsztat psychologiczny dla każdej grupy będzie odbywał się przed i po zakończeniu każdego cyklu zajęć. Więcej informacji w zakładce Warsztaty Psychologiczne.