Matematyka wspinaczkowa

Charakterystyka:

Na warsztatach MATEMATYKA WSPINACZKOWA Słuchacze będą obserwować i opisywać otaczający  świat. W ramach warsztatów podejmowane zostaną następujące tematy:
• Dlaczego powstały markety?
• Tworzymy własny sekretny język.
• Przez jakie okna więcej widać?
• Co ważniejsze – rozszerzanie czy skracanie?
• Jak Eisenhower – Prezydent Stanów Zjednoczonych organizował sobie pracę?
• Dobry obraz zastąpi wiele słów.

Warsztaty kończą się uzyskaniem certyfikatu. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Autor warsztatu i prowadzący: dr Danuta Nowicka

Liczebność grupy: 10 osób

Uczestnicy: Dzieci w wieku klas IV-VI szkoły podstawowej

Terminy warsztatów:

Warsztaty odbywać się będą od października do grudnia 2017 roku, w soboty, od godz. 12.30 do godz.14.00.

Terminy:

07 października
14 października – Uwaga! zajęcia odwołane
21 października
28 października
18 listopada
02 grudnia
10 grudnia – ostatnie warsztaty, wręczenie certyfikatów

Szanowni Rodzice i Dzieci, ze względu na wymaganą obecność Pani dr Danuty Nowickiej na uroczystej inauguracji roku akademickiego 2017/2018 w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku w dniu 14 października, przypadające na ten dzień warsztaty matematyczne dla grupy „O matematyce ukrytej…” . Grupa spotyka się w następną sobotę zgodnie z planem. Odwołane warsztaty z 14 października zostaną przeprowadzone w innym terminie o którym Pani dr Danuta Nowicka powiadomi Państwa. Za zmianę przepraszamy.

Miejsce odbywania zajęć:

Budynki dydaktyczne Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku
Collegium Novum KSW ul. Okrzei 94 A (wejście od ul. Wyszyńskiego), sala nr 8, parter. Uwaga – aktualizacja wprowadzona (w dniu 08.12)

Zapisy do dnia: 15 września lub do wyczerpania limitu wolnych miejsc. Zgłoszenia oraz informacje o zasadach rekrutacji w zakładce SŁUCHACZE. REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Uwaga: Nowością w tegorocznej edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży są warsztaty psychologiczne dla każdej grupy z zakresu komunikacji interpersonalnej uczące współpracy w grupie, poszukiwania mocnych stron, budowania i wzmacniania poczucia własnej wartości. Tematyka warsztatów dostosowana jest do wieku członków grupy. Warsztat psychologiczny dla każdej grupy będzie odbywał się przed i po zakończeniu każdego cyklu zajęć. Więcej informacji w zakładce Warsztaty Psychologiczne

Grupa MATEMATYKA WSPINACZKOWA uczestniczy w warsztatach psychologicznych w następujących terminach:

  • 02 października o godz.17.15
  • 06 grudnia o godz.17.15

Oba warsztaty odbywają się w pracowni dydaktycznej im. Janusza Korczaka i Stefanii Wilczyńskiej, sala nr 17, I piętro Collegium Novum KSW, ul. Okrzei 94A. Warsztaty prowadzi psycholog mgr Adam Grudzień.