Partnerzy UOV

uovladislawia-ksw-wloclawek-logo

KUJAWSKA SZKOŁA WYŻSZA

Dawniej Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna we Włocławku. Najstarsza uczelnia niepubliczna w województwie kujawsko-pomorskim założona w 1995 roku przez Włocławskie Towarzystwo Naukowe. Jedna z nielicznych uczelni wyższych w Polsce o charakterze społecznym. Prowadzi studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe oraz kursy i szkolenia. Obecnie oferuje studia na kierunkach: administracja, bezpieczeństwo i higiena pracy, bezpieczeństwo narodowe (studia we Włocławku i w Nowym Targu), budownictwo, ekonomia, energetyka, fizjoterapia, logistyka, pedagogika, pielęgniarstwo, praca socjalna transport, wychowanie oraz inżynieria mechaniczna (studia w Grudziądzu).

 uovladislawia-fundacja-anwil-dla-wloclawka-logo

Fundacja ANWIL dla Włocławka

Fundacja ANWIL dla Włocławka została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000511071 26 maja 2014 r. Głównym fundatorem Fundacji jest ANWIL – jedno z największych przedsiębiorstw w regionie kujawsko-pomorskim, wiodące w sektorze Wielkiej Syntezy Chemicznej w kraju.

ANWIL szczególną uwagę przywiązuje do działań na rzecz dobra wspólnego, inicjując i prowadząc liczne projekty prospołeczne. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest jednym z fundamentalnych elementów prowadzonej przez firmę działalności.

Fundacja ANWIL dla Włocławka wspiera szerokie spectrum projektów służących mieszkańcom Włocławka. Pomaga w realizacji przedsięwzięć n.in. z zakresu edukacji, ochrony zdrowia i środowiska, bezpieczeństwa, sportu, kultury i sztuki.