Aktualności

Komunikat dla Rodziców/Opiekunów Dzieci zapisanych na gry planszowe

Uprzejmie zapraszamy Państwa na spotkanie organizacyjne w dniu 4 października br. (czwartek) na godz. 17.00. W spotkaniu uczestniczył będzie psycholog mgr Adam Grudzień, który będzie prowadził z dziećmi warsztaty psychologiczne w ramach IV edycji Uniwe …

IV Uniwersytet Otwarty VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty. Rekrutacja trwa!

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty w ramach IV edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży. Projekt, współfinansowany przez Gminę Miasto Włocławek”, rozpoczął się 1.05.2018 roku i trwa do 31 grudnia 2018 roku.

Uwaga! Warsztaty matematyczne „O matematyce ukrytej…” oraz „Matematyka wspinaczkowa”

Uprzejmie informujemy, iż po konsultacjach z Rodzicami ostatnie warsztaty „O matematyce ukrytej…” oraz „Matematyka wspinaczkowa” przeprowadzone będą w dniu 10 grudnia br. (niedziela) w Collegium Novum KSW, ul. Okrzei 94A, sala nr 8, parter. Godziny p …

Uwaga! Uczestnicy warsztatów „Biologia jest cool”

  Na prośbę dr Marii Palińskiej – prowadzącej warsztaty “Biologia jest cool”, która ze względów służbowych będzie nieobecna we Włocławku w dniu 30 listopada br., uprzejmie informuję, iż ostatnie warsztaty z tego cyklu w tegorocznej edycji przesuni …

Uwaga zmiana listopadowych i grudniowych terminów warsztatów Eko-Odkrywca i Biologia jest cool

Szanowni Uczestnicy warsztatów z Panią dr Marią Palińską – Eko-Odkrywca i Biologia jest cool. Zmianie ulegają listopadowe i grudniowe warsztaty. Szczegóły na podstronach ww. warsztatów. Za zmiany przepraszamy!

Uwaga! zmiana miejsca warsztatów przyrodniczych i biologicznych dla wszystkich grup

Uwaga, ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne zajęcia listopadowe odbędą się w Siedzibie Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Komunalnej 4.

Uwaga! matematyka dla dwóch grup wiekowych w dniu 14 października odwołana

Szanowni Rodzice i Dzieci, ze względu na wymaganą obecność Pani dr Danuty Nowickiej na uroczystej inauguracji roku akademickiego 2017/2018 w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku w dniu 14 października, przypadające na ten dzień warsztaty matematyczne dla grupy „O matematyce ukrytej…” oraz „Matematyka Wspinaczkowa” zostają odwołane.

Ekologiczne warsztaty chemiczne MAŁY ODKRYWCA

3 października 2017 roku zakończyły się warsztaty chemiczne MAŁY ODKRYWCA dla grupy dzieci w wieku klasy IV-VI.

Matematyka przypadkiem oraz zapomniałeś poćwicz pamięć dla najmłodszych

W niedzielę 24 września grupy najmłodszych uczestników Uniwersytetu Otwartego zakończyły cykl gier planszowych, które przygotował dla nich Krystian Łukaszewski.

Warsztaty psychologiczne

Szanowni Rodzice, warsztaty psychologiczne, z wyłączeniem gier planszowych, są integralną częścią warsztatów tematycznych. Proszę o sprawdzenie terminów i bieżące monitorowanie podstron tych zajęć na które zapisaliście swoje dzieci.    

Older posts